hamburger icon
close menu icon

CHEMIA PROFESJONALNA

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości środki chemiczne do sprzątania i dbania o higienę w miejscu pracy. Chemia profesjonalna to wysokiej jakości środki czyszczące dzięki którym każde wnętrze będzie czyste i higieniczne przy ekonomicznym wykorzystaniu.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodących producentów chemii profesjonalnej takich jak Voigt, Lakma, Ecolab, Royal, Medisept. Nasi przedstawiciele posiadają bezpłatne próbki oferowanych przez nas produktów dzięki czemu możecie Państwo sami przekonać się o ich skuteczności

Preparaty do mycia zarówno ręcznego jak i maszynowego są podstawą zaopatrzenia firm sprzątających, instytucji i przedsiębiorstw, które dbają o utrzymanie powierzchni w wyjątkowej czystości. Wysoka jakość produktów gwarantuję łatwe usunięcie nawet najtrudniejszych i najbardziej odpornych na detergenty zanieczyszczeń.

Nasi przedstawiciele zapewnią Państwu dobór odpowiedniego środka chemicznego do rodzaju powierzchni i zabrudzenia tak aby szybko i skutecznie osiągnąć efekt na najwyższym poziomie.

W ofercie posiadamy także zwykłe przemysłowe dozowniki np do warsztatów samochodowych jak i stylowe i nowoczesne dozowniki montowane w restauracjach czy nowoczesnych hotelach.


Dozowniki na płyn różnią się od siebie pod względem sposobu dozowania. W naszej ofercie posiadamy:

Dozowniki automatyczne - płyn dozowany jest bezdotykowo po umieszczeniu dłoni w zasięgu wylotu.

Dozownik z przyciskiem - płyn dozowany jest po naciśnięciu w oznaczony punkt

Dozownik łokciowy - dozowniki stosowane w placówkach służby zdrowia, zakładach przetwórstwa spożywczego oraz w miejscach gdzie ważną rolę odgrywa wysoki higieny.

Służymy także fachowym doradztwem przy doborze najbardziej optymalnego rozwiązania do danej firmy czy instytucji. Posiadamy także zespół monterów więc zamówione u nas produkty możemy zamontować we wskazanej placówce.

 

Po więcej informacji zapraszamy na strony producentów Voigt, Lakma, Ecolab, Royal, Medisept.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda