hamburger icon
close menu icon

CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE

Oferujemy kompleksowy asortyment specjalistycznych czyściw i włóknin przeznaczonych do realizacji wyspecjalizowanych zadań. Wszystkie oferowane przez nas dozowniki i wkłady składają się na wydajny system umożliwiający obniżenie zużycia kosztów.

Do podstawowych zadań czyściw należy wycieranie, czyszczenie, polerowanie oraz ochrona powierzchni. Produkty tego typu szczególnie spisują się w przemyśle produkcyjnym, przemyśle spożywczym, hotelach, restauracjach i cateringu a także warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i innych miejscach gdzie użytkownicy chcą wykonać swoją pracę szybko efektywnie i oszczędnie a co za tym idzie uniknąć jakichkolwiek kłopotów czy niepotrzebnych powtórzeń.

Posiadamy także szeroką ofertę dozowników i stojaków umożliwiającą łatwą dystrybucję czyściw przemysłowych. Nasi pracownicy zajmą się także montażem dozowników we wskazanym miejscu.
W swojej ofercie posiadamy również papierowe podkłady higieniczne na rolkach o szerokości 50 i 60 cm.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda