hamburger icon
close menu icon

SYSTEMY ZAPACHOWE

Odświeżacze powietrza znajdujące się w naszej ofercie pozwalają uzyskać świeżość we wszystkich Państwa pomieszczeniach. Dbają o przyjemną atmosferę w domach, mieszkaniach, hotelach, sklepach, biurach, samochodach skutecznie eliminując nieprzyjemne zapachy. Dzięki środkom zapachowym i odświeżaczom powietrza Państwa przestrzeń wypełni się subtelnymi aromatami, dając poczucie nieustającej świeżości.

Technologia Aero Diffusion stosowana w oferowanych przez nas zapachach to prawdziwy przełom w stosowaniu płynów do odświeżania powietrza, włączając usuwanie przykrych zapachów, tworzenie nastrojowego zapachu , utrzymanie higieny w toaletach i stosowanie aromaterapii.

 

W powyższej kategorii znajdują się między innymi profesjonalne odświeżacze powietrza mające głównie zastosowanie w hotelach, restauracjach a także odświeżacze powietrza w sprayu, wolnostojące odświeżacze w żelu lub w formie zapachowych zawieszek a także elektryczne odświeżacze powietrza. Ogromny wybór dotyczy również kompozycji zapachowych – każdy znajdzie zapach odpowiadający jego preferencjom.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda