hamburger icon
close menu icon

O FIRMIE

Firma Optima działą na rynku od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie osiągnąć renomowaną pozycję na rynku środków czystości i produktów higienicznych w całym regionie.

W 2020 roku rozszerzyliśmy naszą działalność na województwo mazowieckie otwierając w Warszawie nowy oddział naszej firmy.

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami a przez zachowanie wysokich standardów naszych usług zyskaliśmy przywilej ich reprezentowania w całej Polsce.
Zaufały nam między innymi takie firmy jak: TORK, SPLAST, ROYAL, LAKMA, KATRIN.

Cieszymy się że możemy naszym klientom zaoferować produkty o najwyższej jakości i dopasowanie do ich indywidualnych potrzeb.

System sprzedaży to przede wszystkim dystrybucja produktów pod wskazany adres i stałe zaopatrywanie w środki czystości i materiały eksploatacyjne. Optima to firma, która ze swoja ofertą jest w stanie dotrzeć do każdego klienta.

Nasza działalność to również doradztwo w zakresie utrzymania czystości i higieny we wszelkiego rodzaju obiektach, szkołach, hotelach, restauracjach, placówkach medycznych.

Oferujemy szkolenia i audyty przeprowadzane przez ekspertów z którymi współpracujemy, dobór środków czystości, akcesoriów, technologii sprzątania w zależności od rodzaju zabrudzeń oraz urządzeń dozujących wraz z wkładami uzupełniającymi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda